AMNIOMED SMART

Amniomed© Smart  sitogenetik uygulamalar olan  karyotipleme ve FISH  yöntemlerinde kullanmak amacıyla amnion hücrelerinin ve koryonik villi biyopsi  numunelerinden elde edilen hücrelerin çoğalması için çok özel olarak formüle edilmiş in vitro kültürdür.

Amniomed© Smart aynı zamanda,  karyotipleme amacıyla “ direkt metod” ismi verilen spontan sitotrofoblast  metafazlarını kullanan  koryonik villi numunelerinin kısa inkübasyonu  ( 24 – 48 saat ) içinde tavsiye edilmektedir. Kullanıma hazır komple medyum olarak gereken tüm büyüme faktörlerini, L-glutamin, fenol kırmızısı, Sodyum bikarbonat,antibiyotikler ve FBS’yi içerir. Medyumun üstün formülü sayesinde daha etkin ve hızlı hücre yapışma ve büyümesi  sağlanırki buda erken kromozom analizi, daha kısa işlem sayısı ve azalan kontaminasyon gibi kullanıcı için olumlu sonuçlar ortaya çıkarır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>