Opti chrome n

OPTICHROME

OPTICHROME
Isı ve nem sadece mevsimden mevsime değil aynı zamanda gün içerisinde de değişebilmektedir. Bu nedenle standart koşullar altında çalışmanın laboratuarda çalışanlara büyük bir rahatlık sağladığı tartışma götürmez bir gerçektir.
Metilasetat veya Etilasetat fiksatifinin buharlaşması ile oluşan yaymalarda gösterilmiştir ki kromozom analizinin kalitesi çevresel faktörlere büyük oranda bağlıdır.
Başka bir değişle ısının ve nemin metafaz kalitesi üzerine birleşik etkisi vardır. Optichrome mevsimlere bağlı olarak veya gün içersindeki ısı ve nem değişikliklerinden kaynaklanan sorunları yok etmek üzere tasarlanmış bir cihazdır. Bu şekilde kullanan kişinin hem ısıyı hem nemi kontrol altında tutarak daha kaliteli sonuçlar elde etmesi sağlanır.Optichrome, mükemmel sonucu ve standardizasyonu garanti etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>