IsisImageProcessing

ISIS

EN HIZLI VE EN ESNEK FLOROSANS VE FISH GÖRÜNTÜLEME SİSTEMi

Isis florosans ve FISH görüntüleme sistemleri içerisinde bilinen en hızlı en kaliteli ve en esnek sistem olarak bilinir. En zorlu araştırma uygulamalarını karşılayabilen kullanım kolaylığına sahiptir. Pek çok motorize mikroskop ile kullanılabilmesi ve otomatik bütünlük ayarları sayesinde 12 kanala kadar renk aktarımını güvenle yapabilmektedir. Görüntüyü işlemek için görüntü kalitesini yükseltmek, üzerine yazmak/işaretlemek, arşivlemek, ölçmek ve görüntüleri basmak üzere çeşitli özelliklere sahiptir.
Kendi başına kullanılabildiği gibi diğer MetaSystems programlarıyla da (IKAROS/METAFER vb.) birlikte kullanılabilmektedir.
Opsiyon olarak renkli karyotipleme, CGH, multicolor FISH (mFISH), mBAND ve otomatik telomer ölçüm programları mevcuttur. IKAROS da olduğu gibi ISIS de hasta bilgi tabanı (Data base) ile bir bütünlük içerisinde olup bu bilgilerin değerlendirilmesi için çeşitli kullanım araçlarına sahiptir. Harici bellek takılarak sisteme atılmış olan tüm görüntü ve hasta bilgilerini sistem dışına çıkartarak arşivleme olanağına sahiptir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>